<
surrealizm, malarstwo, Mierzwa Dariusz, Dariusz Witold Mierzwa, Art Graficom

Wystawa w Galerii Sztuki Współczesnej w Kołobrzegu

.Malarstwo surrealistyczne to fascynujący nurt, w którym łączę wyobraźnię z rzeczywistością, tworząc obrazy pełne tajemnic i symboliki.

Surrealizm w moich obrazach

Moja twórczość jest głęboko zakorzeniona w surrealistycznej estetyce. Co wielokrotnie potwierdziły europejskie recenzje mojego malarstwa.

Oprócz przekonujących umiejętności technicznych, prace charakteryzują się głębokim symbolizmem, który reflektuje nad czasem, – (Dr. Martin Kirves – Galeria Arcadia Art (Berlin) – link

W moim malarstwie odsłaniam światy równoległe, pełne nieoczekiwanych połączeń i abstrakcyjnych form, jak motywy snów, podświadomości i tajemniczych symboli.

Posługuję się różnymi technikami malarskimi, takimi jak malarstwo olejne, akrylowe, używam faktur na bazie mas akrylowo gipsowych łącząc to wszystko z technikami własnymi używając tzw. malarstwa warstwowego. Moje prace emanują tajemniczością i prowokują widza do refleksji. Wizje surrealistyczne, które odkrywa widz na moich płótnach, pozostawiają trwały ślad w naszej wyobraźni.surrealizm, Dariusz Witold Mierzwa, Art Graficom, malarstwo olejne

Wystawa w Regionalnym Centrum Kultury Kołobrzeg

W Regionalnym Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu odbędzie się wyjątkowa wystawa Stowarzyszenia Artystów “Grupa Kołobrzeg”. To nie tylko okazja do zapoznania się z moją twórczością, ale także możliwość odkrycia innych utalentowanych artystów z tego regionu.

Wernisaż wystawy odbędzie się 22 marca 2024 roku o godzinie 19:00 w Galerii Sztuki Współczesnej przy ul. Armii Krajowej 12 w Kołobrzegu. To wydarzenie, które warto zaznaczyć w kalendarzu, jeśli jesteście miłośnikami sztuki i chcecie zanurzyć się w surrealistycznym świecie.

Stowarzyszenie Artystów “Grupa Kołobrzeg”

Stowarzyszenie “Grupa Kołobrzeg” to zrzeszenie artystów, którzy tworzą różnorodne dzieła w różnych technikach. Nasze prace są pełne pasji, indywidualności i kreatywności. Wspólna wystawa to doskonała okazja, aby poznać ich twórczość i zainspirować się ich artystycznymi poszukiwaniami.

Jeśli jesteście w okolicach Kołobrzegu, gorąco zachęcam do odwiedzenia Galerii Sztuki Współczesnej i zanurzenia się w moim surrealistycznym świecie oraz innych utalentowanych artystów. To niepowtarzalna okazja, by doświadczyć magii sztuki i odkryć nowe perspektywy. Stowarzyszenie „Grupa Kołobrzeg” to kolektyw artystów, których prace emanują pasją, indywidualnością i kreatywnością. Nasza wystawa to doskonała okazja, by zanurzyć się w świecie sztuki oraz poznać różnorodność artystycznych poszukiwań.

Odkryj Fascynujący Świat mojego Malarstwa Surrealistycznego

Malarstwo surrealistyczne otwiera drzwi do niezwykłego świata, gdzie wyobraźnia splata się z rzeczywistością, tworząc obrazy pełne tajemnic i symboliki. W pewnym sensie jestem odkrywcą Surrealistycznych Światów. Moja twórczość jest głęboko zanurzona są w surrealistycznej estetyce. To moja wizja równoległych wymiarów, pełnych nieoczekiwanych połączeń i abstrakcyjnych form. Więcej prac w galerii Balthasart w Paryżu.

Metafizyka w Malarstwie Surrealistycznym

surrealizm, Dariusz Witold Mierzwa, Art Graficom, malarstwo,Zastosowane metafizyczne zagadnienia, w moich pracach powinny prowokować widza do kontemplacji nad naturą rzeczywistości i podświadomości. Prezentuję m.in swój obraz (2023) pt. „Chloe” z cyklu: Podróż w Czasie i Przestrzeni, który jest nasycony metafizycznym zagadnieniem miłości, wplata w swoją materię nie tylko refleksje nad naturą rzeczywistości i podświadomości, lecz także wyraźnie zarysowuje tematykę zatroszczenia o naszą planetę i empatię. Zaprasza do metafizycznej podróży w czasie. O Calisto: Świadomość Ekologiczna w Malarstwie – Wizja obrazu Chloe wykracza poza granice naszej codzienności, prowokując do refleksji nad stanem naszej planety. Poprzez subtelność i symbolikę to idea dbałości o środowisko człowieka i jego empatię. Każdy szczegół malarski jest jak głos w apelu o wzajemną miłość, ale również o ochronę przyrody, przypominając widzowi o konieczności odpowiedzialnego podejścia do naszej ziemi.

Matka Ziemia i Wibracje Czasu: Głęboka Kontemplacja

surrealizm, Dariusz Witold Mierzwa, Art Graficom, współczesny surrealizm, Artystyczna Grupa Kołobrzeg

Kolejne moje obrazy z cyklu Matka Ziemia i Wibracje Czasu zapraszają widza również do metafizycznej podróży w czasie i przestrzeni. Przedstawione na płótnie pejzaże wydają się być jak okno prowadzące do innych wymiarów i epok. Te wizualizacje powinny skłaniać do refleksji nad nietypowymi perspektywami istnienia i prowokować zarówno zdumienie, jak i głęboką kontemplację nad naturą czasu i rzeczywistości.

Otwórz Oczy na Nowe Perspektywy

W tych metafizycznych podróżach poprzez czas i przestrzeń, wibracje czasu stają się mostem łączącym współczesność z przeszłością i przyszłością. Te wyjątkowe obrazy, otwierają oczy widza na nowe perspektywy i mają zachęcić do głębszego zrozumienia naszego miejsca we wszechświecie.

surrealizm, malarstwo olejne, malarstwo cyfrowe, Dariusz Witold Mierzwa, Art Graficom

Jeśli jesteś pasjonatem sztuki i znajdziesz się w okolicach Kołobrzegu, nie przegap okazji odwiedzenia Galerii Sztuki Współczesnej. Odkryj mój surrealistyczny świat oraz innych utalentowanych artystów. To niepowtarzalna możliwość, by doświadczyć magii malarstwa i poszerzyć swoje horyzonty artystyczne.

Zainteresowany współpracą, zakupem obrazu, wydruku FineArt, czy masz pytania? Skontaktuj się ze mną, a chętnie odpowiem na Twoje pytania. Wypełnij formularz kontaktowy lub wyślij bezpośrednią wiadomość na adres: twoj_email@example.com.

To jest ukryta treść.