Zainteresowany współpracą, zakupem obrazu, wydruku FineArt, czy masz pytania? Skontaktuj się ze mną, a chętnie odpowiem na Twoje pytania. Wypełnij formularz kontaktowy lub wyślij bezpośrednią wiadomość na adres: twoj_email@example.com.

To jest ukryta treść.

Twoja Strona <
surrealizm, malarstwo, Dariusz Witold Mierzwa, Art Graficom, malarstwo olejne, malarstwo cyfrowe, metafizyczna sztuka, empatia w sztuce

Metafizyczny porządek surrealizmu

Zapraszam Was do podróży przez labirynt abstrakcji, gdzie rzeczywistość splata się z marzeniem, a granice między światami znikają.

surrealizm, malarstwo sztalugowe, Dariusz Mierzwa, Dariusz Witold Mierzwa
Metafizyczny Porządek v.1 – Radość tworzenia

Poznaj mój metafizyczny porządek surrealizmu. W moim nowym cyklu trzech obrazów „Metafizyczny porządek” 80 x 60 cm odkryjesz świat surrealistycznych kształtów i nieuchwytnych form, gdzie każdy element ma swoje miejsce w mistycznym tańcu wszechświata. W świecie Metafizycznego Porządku czas i przestrzeń zlewają się w niekończącym się tańcu, tworząc hipnotyzujący spektakl dla zmysłów. Poznaj moją twórczość i stronę Art.Graficom.pl

Niechciane i zapomniane marzenia splatają się tu z rzeczywistością, tworząc nową rzeczywistość, gdzie reguły znane nam znikają w mgnieniu oka. Przejrzyj oczy i otwórz umysł na to, co ukryte za fasadą codzienności. „Metafizyczny porządek” to w rezultacie wejście do nieznanych krain, gdzie wyobraźnia staje się rzeczywistością, a prawdy ukryte głęboko w naszych duszach wreszcie mogą się objawić.

surrealizm, malarstwo sztalugowe, Dariusz Mierzwa, Dariusz Witold Mierzwa
Metafizyczny Porządek v.2 – Byt

Zapraszam Cię do odkrycia tego kolejnego surrealistycznego mojego obrazu. To świat do zanurzenia się w metafizycznym porządku, gdzie wszystko jest możliwe i nic nie jest takie, jakim się wydaje. W objęciach snu wyciągam korzenie marzeń. Oplatam je promieniami zapomnienia, aby gwiazdy mogły w nie spojrzeć i zobaczyć. W moich obrazach zatem czas nie jest liniami, lecz płynącą esencją wszechświata.

surrealizm, malarstwo sztalugowe, Dariusz Mierzwa, Dariusz Witold Mierzwa
Metafizyczny Porządek v.3 – Medytacja

Głębia wibracji kwantowych, płynie przez labirynt neuronowych algebr. Medytacja surrealistyczna staje się tańcem mglistych konstelacji, w których cisza śpiewa surrealistyczną pieśń wszechświata.