<
wystawa, Barcelona 2024, Dariusz Witold Mierzwa, obrazy na płótnie, obrazy cyfrowe

Wystawa Sztuki Barcelona 2024: Moje Surrealistyczne Obrazy Pod Lupą Galerii Art Nou 277

W dniach 6-20 czerwca 2024 roku miała miejsce niezwykła wystawa sztuki w Galerii Art Nou 277 w Barcelonie. To międzynarodowe wydarzenie zgromadziło 13 artystów z całego świata, prezentujących swoje unikalne wizje i techniki artystyczne.

Moje Obrazy na Wystawie – Wystawa Sztuki w Galerii Art Nou 277

obrazy na ścianę, obrazy olejne, malarstwo na płótnie, surrealizm, Dariusz Witold Mierzwa

Podczas wystawy miałem przyjemność zaprezentować cztery swoje najnowsze prace, które wzbudziły duże zainteresowanie wśród publiczności.

„Dafne&Chloe” – 48 x 39 cm

„Dafne&Chloe” to praca cyfrowa wykonana na tablecie graficznym przy użyciu oprogramowania graficznego. Wydruk autorski E/A Giclee, sygnowany, został uzupełniony certyfikatem oryginalności. To jest pierwszy obraz w cyklu „Chloe – Podróż przez Czas i Przestrzeń” dostępny w moim portfolio, eksploruje tematykę mistycznej podróży w czasie i przestrzeni, łącząc w cyklu malarskim różnorodne techniki malarskie.

„Emotional souls and the power of sensitivity” – 39 x 48 cm

Emotional souls and the power of sensitivity” to kolejna praca cyfrowa, która korzysta z autorskich zdjęć pejzażu i oprogramowania graficznego. Również wydruk autorski E/A Giclee, sygnowany, z certyfikatem oryginalności. Praca ta skupia się na sile emocji i wrażliwości w kontekście współczesnych wyzwań środowiskowych.

„Vibrations of Time” – 39 x 48 cm

Vibrations of Time” to cyfrowy obraz na tablecie graficznym, inspirowany naturą i czasem. Wykorzystuje autorskie zdjęcia z wyspy Tiran w Arabii Saudyjskiej. Przez swoje surrealistyczne podejście, obraz ten przekazuje głębsze przemyślenia na temat zmian w naturze i ludzkiego wpływu na środowisko. Cykl „Wibracje Czasu” obejmuje już 15 obrazów olejnych na płótnie. Obrazy są dostępne również w moim sklepie online Singulart

„In the golden cages of sleep” – 38 x 29 cm

Ostatnim eksponatem był „In the golden cages of sleep„, I obraz z surrealistycznego cyklu cyfrowy. Każdy obraz tego cyklu opatrzony jest sentencją surrealistyczną i wierszem, tworzącym współczesny manifest surrealizmu. Każda praca tego cyklu kładzie nacisk na interpretację snów i marzeń poprzez wyjątkowe połączenie słów i obrazów. Obecnie przygotowuję obrazy olejne na płótnie do tego cyklu.

Pozostali Artyści na Wystawie

Obok moich prac na wystawie w Galerii Art Nou 277 swoje dzieła prezentowali również inni utalentowani artyści. Wśród nich warto wymienić:

Art Nou 277 - Barcelona

  • Beatrice Marchese – Włoska artystka znana ze swoich abstrakcyjnych kompozycji, które wędrują między różnorodnymi technikami malarskimi. (LINK)

    Pracuje głównie techniką tkacką, mieszaną. Używa akrylu, węgla drzewnego, oleju i pasteli olejnych, tworząc różne nakładające się warstwy. Skupia się na myślach o naturze i kondycji ludzkiej. Uwielbia eksperymentować z nowymi technikami i zrównoważonymi materiałami. Oprócz malarstwa, poświęca się sztuce plastycznej, performatywnej i instalacyjnej. 

    malarstwo olejne, obrazy do salonu, Dariusz Witold Mierzwa
  • Maria Galan – Hiszpańska artystka, której prace cechuje głęboka refleksja nad tożsamością i historią. (LINK)

Obie artystki wniosły do wystawy unikalną perspektywę oraz nowe wymiary w sztuce współczesnej, co znacząco wzbogaciło doświadczenie oglądających.

Podziękowania dla Dyrektora Galerii Art Nou 277

Chciałbym wyrazić szczere podziękowania dla dyrektora galerii, Pana Morana, za profesjonalizm i zaangażowanie w organizację wernisażu oraz całej wystawy. Jego starania przyczyniły się do stworzenia wyjątkowego i inspirującego wydarzenia artystycznego, które przyciągnęło uwagę krytyków i miłośników sztuki.