<
surrealizm, malarstwo, Dariusz Witold Mierzwa, Art Graficom, malarstwo olejne, malarstwo cyfrowe, metafizyczna sztuka,

Metafizyczne emocje w mojej pracy

Emocje, ruchliwe nitki w tkance naszego życia, misternie kształtują naszą podróż. Ich głęboki wpływ prowadzi nasze wybory, relacje i ogólny stan samopoczucia.

Brama do Wszechświata: Surrealistyczna Podróż

Rozpocznij ze mną surrealistyczną podróż z pierwszym obrazem, „Brama do Wszechświata„. O wymiarach 60 x 80 cm, ten olejny obraz pozostaje w dyspozycji galerii AVA w Dubaju. To metafizyczny wymiar i możesz transcendować znajome rzeczywistości w tym metafizycznym cyklu prac które wiąże metafizyka i surrealizm.Dariusz Witold Mierzwa, surrealizm, emocje, sztuka emocji

Podróż w Głębiny Ukojenia: W Poszukiwaniu Spokoju

Odkryj drugi obraz, „Podróż w Głębiny Ukojenia„, przedstawiający uniwersalną bramę. Symbolizujący spokój i koniec życiowej podróży, mierzy 80 x 120 cm i jest dostępny w galerii i sklepie online Balthasart w Paryżu lub po wcześniejszym kontakcie mailowym. Zagłęb się w ukryte piękno alternatywnych światów, doceniane przez krytyków sztuki na całym świecie za kreatywność w pobudzenie refleksji.

ART Graficom, Dariusz Witold Mierzwa, surrealizm, Dubai, AVA Gallery

Bismillah My Dubai: Znany Obraz w UEA

Renomowany „Bismillah My Dubai”, trzeci obraz w serii, pozostaje pod opieką Galerii AVA w Dubaju. Ten obraz jest zwierciadłem mojej duszy i mojego stylu życia, rzucając światło na wynikającą z tego filozofię i samoświadomość.

        

Obraz wystawiany na wystawach w Dubaju m.in w Fundacji Kultury Sułtana Bin Ali Al Owais we współpracy z AVA Gallery na międzynarodowej wystawie sztuki pt. „Unia Kultur”, w której wzięło udział 138 artystów z całego świata. Wystawę zainaugurowali Jego Wysokość Książę dr Bandar bin Salman bin Muhammad Al Saud i Jego Ekscelencja dr Sulaiman Musa Al Jassim, Wiceprzewodniczący Rady Powierniczej Fundacji Kultury Sultan bin Ali Al Owais, w obecności kilkudziesięciu artystów, intelektualistów i osób publicznych.Sultan Bin Ali Al Owais Cultural Foundation, Dariusz Witold Mierzwa, surrealizm, ART Graficom, Ava Gallery

Emocje jako Posłańcy

Inspiracja użycia słowa „Bismillah” w tytule obrazu  pochodzi z języka arabskiego i jest skrótem wyrażenia „Bismillah al-Rahman al-Rahim”. Tłumaczy się je jako „W imię Boga, Miłosiernego, Litościwego”. Jest to jedno z najczęściej używanych wyrażeń w islamie i stanowi początek większości rozdziałów Koranu.

W imię Boga, Miłosiernego, Litościwego” to forma błogosławieństwa, modlitwy i wyraz oddania się Bogu przed podejmowaniem różnych działań czy przed rozpoczęciem ważnych przedsięwzięć. Używane jest również jako wyraz szacunku i uznania dla Bożej łaski i miłosierdzia. W kulturze muzułmańskiej „Bismillah” jest często przed rozpoczęciem ważnych wydarzeń, m.in. twórczych (jak sztuki piękne) To głęboko zakorzenione wiarą wyrażenie, które symbolizuje pokorę, szacunek i uznanie roli Boga w życiu muzułmanina. Użycie tego symbolu w obrazie to mój hołd dla sztuki islamu.

Emocje pełnią rolę posłańców, dostarczając wglądu w nasze potrzeby, pragnienia i wartości. Od radości po smutek, każda emocja niesie ze sobą wyjątkową wiadomość, sprzyjając samoobserwacji i rozwojowi. Opanowanie emocji kształtuje samoświadomość i autentyczność.

Emocje wpływają na nasz proces decyzyjny, kształtując ścieżki, które wybieramy. Mogą motywować nas do podejmowania odważnego ryzyka, pokonywania wyzwań lub prowadzić nas do znaczących związków i doświadczeń. Nasz krajobraz emocjonalny odgrywa również znaczącą rolę w naszych relacjach, wpływając na sposób, w jaki łączymy się, komunikujemy i empatyzujemy z innymi. Opanowanie naszych emocji pozwala nam kultywować głębsze poczucie samoświadomości i autentyczności. Rozpoznając i akceptując nasze emocjonalne doświadczenia, możemy wspierać odporność, inteligencję emocjonalną i lepsze samopoczucie.

Nasze ludzkie emocje są integralną częścią naszej wewnętrznej podróży, nadając kolor naszym doświadczeniom i kształtując trajektorię naszego życia. Uznając ich wpływ, przyjmując ich przesłanie i wykorzystując ich moc, możemy wkroczyć na transformacyjną ścieżkę w kierunku rozwoju osobistego, znaczących relacji i bardziej satysfakcjonującego życia.

Wpływ na Ścieżki i Relacje

Emocje wpływają na proces podejmowania decyzji, motywując do odważnych ryzyk, pokonywania wyzwań i kształtowania istotnych związków. Krajobraz emocjonalny odgrywa istotną rolę w relacjach, wpływając na połączenia, komunikację i empatię.

Dariusz Witold Mierzwa

Transformacyjna Ścieżka

Uznanie wpływu emocji, przyjęcie ich przesłania i wykorzystanie ich mocy otwiera drogę do osobistego rozwoju, znaczących relacji i pełniejszego życia.

Limitowane Wydania FineArt

Wszystkie trzy obrazy są dostępne do zakupu jako limitowane wydania FineArt. Numerowane i podpisane, każde z certyfikatem autentyczności. Zapoznaj się z oryginalnym dziełem graficznym w sklepie internetowym Balthasart w Paryżu, zainspirowanym ostatnim obrazem.

Wszystkie trzy obrazy są dostępne do zakupu przez kolekcjonerów i entuzjastów mojej twórczości również jako limitowane wydruki FineArt. Wydruki są numerowane i podpisane oraz opatrzone certyfikatem autentyczności. Na podstawie ostatniego obrazu stworzyłem również oryginalną grafikę, którą można kupić w sklepie internetowym Balthasart w Paryżu.

Zainteresowany współpracą, zakupem obrazu, wydruku FineArt, czy masz pytania? Skontaktuj się ze mną, a chętnie odpowiem na Twoje pytania. Wypełnij formularz kontaktowy lub wyślij bezpośrednią wiadomość na adres: twoj_email@example.com.

To jest ukryta treść.