<
Dariusz Witold Mierzwa, malarstwo, surrealizm

„Chloe – Podróż przez Czas i Przestrzeń” 

Dziś chciałbym podzielić się z Wami postępem prac do cyklu „Chloe – Podróż przez Czas i Przestrzeń”

Dariusz Witold Mierzwa, malarstwo, surrealizm

Odkrywając Głębiny Czasu i Przestrzeni: Przedstawiam Cykl Artystyczny „Chloe – Podróż przez Czas i Przestrzeń”

Ten cykl rozwija temat podróży w czasie i przestrzeni poprzez kolekcję obrazów.

Mierzwa Dariusz, surrealizm, Chloe, podróż przez czas i przestrzeńThis series explores the theme of time travel and spatial exploration through a collection of paintings.

Od malarstwa olejnego i akrylowego poprzez cyfrowe pastele: Różnorodne Techniki „Chloe”

Dariusz Witold Mierzwa, surrealizmDo tej pory ukończyłem cztery obrazy tej serii, używając mieszanych technik z użyciem oleju i akrylu, masy szpachlowych,  oraz jednego dużego cyfrowego pastelu. Transformacyjne doświadczenie miłości rozpala nasze dusze, przynosząc radość, wrażliwość i połączenia. To podróż pełna odkryć, gdzie serca się zazębiają i dusze splatają, tworząc tkaninę emocji i doświadczeń.

Aktualnie pracuję nad kolejnym obrazem, jednak proces jest czasochłonny ze względu na aspekty technologiczne. Czekając, aż różne części obrazu wyschną, zajmę się innym dużym cyfrowym projektem wiążącym ten cykl z cyklem „Matka Ziemia i Wibracje Czasu” jako tryptyku. Cała seria „Chloe – Podróż przez Czas i Przestrzeń” będzie składać się z pięciu lub sześciu obrazów. Jednak jestem otwarty na możliwość stworzenia więcej prac w tym stylu, ponieważ temat jest inspirujący i oferuje nieco inne podejście w porównaniu do moich poprzednich prac. W szczególności z połączenia masy szpachlowej i złoceń.

Moje artystyczne refleksje: Zagłębienie się w Inspirację i Proces Twórczy serii „Chloe – Podróż przez Czas i Przestrzeń”

Miłość wywołuje różnorodne emocje – motyle w brzuchu, szybkie bicie serca, głębokie poczucie szczęścia i spełnienia. Otwiera drzwi do wrażliwości i zaufania, pozwalając nam wpuszczać kogoś do środka i dzielić się naszym autentycznym ja.

Dariusz Witold Mierzwa, od malarstwa olejnego i akrylowego poprzez cyfrowe pastele

Ta podróż nie jest pozbawiona wyzwań, gdyż przemierza zawiłości emocji, komunikacji i rozwoju osobistego. Ta artystyczna wyjątkowość tego wyzwania znajduje szanse na głębokie połączenie emocji i ich zrozumienie. Miłość zaprasza nas do bycia obecnymi, pielęgnowania każdego momentu i świętowania unikalnej więzi. Naucza nas o sobie samych, poszerza naszą zdolność do miłości i przypomina o pięknie ludzkiego związku.

Magia miłości tkwi w jej wrażliwości, połączeniu i głębokim wzroście, jaki przynosi. To podróż odkrywania samego siebie, dzielenia doświadczeń i niemej mowie serca. Przyjmijmy piękno miłości, pielęgnujmy chwile i świętujmy jej transformacyjną moc w naszym życiu.

Moje obrazy przedstawiają postać kobiecą z ekspresyjnymi gestami rąk, częściowo zakrytą tajemniczą twarzą. Górna część ciała ozdobiona jest draperią lub dłońmi przykrywającymi klatkę piersiową. Całkowity styl jest bardzo ekspresyjny, skupiając się na realistycznym przedstawieniu zakrytej twarzy z opadającymi welonami i różnymi gestami rąk. Miłość to temat wieczny, który inspiruje ludzkość od wieków, oferując głębokie związki i zrozumienie.

Z niecierpliwością podchodzę do tej artystycznej podróży i zagłębienia się w eksplorację czasu, przestrzeni i głębi ludzkich emocji. Bądź na bieżąco z najnowszymi postępami w serii „Chloe – Podróż przez Czas i Przestrzeń”.

Dziękuję za dołączenie do mnie w tej twórczej przygodzie! Śmiało skontaktuj się ze mną bezpośrednio poprzez moją stronę internetową, Art.Graficom, Instagram, Facebook lub Twitter.

!-- Ta treść jest ukryta dla odwiedzających -->

Zainteresowany współpracą, zakupem obrazu, wydruku FineArt, czy masz pytania? Skontaktuj się ze mną, a chętnie odpowiem na Twoje pytania. Wypełnij formularz kontaktowy lub wyślij bezpośrednią wiadomość na adres: twoj_email@example.com.

To jest ukryta treść.