<

W złotych klatkach snu…

W złotych klatkach snu, oczy dnia,
Wąż ukryty w łuku tęczy z zimną krwią, Kręgi światła, płynące w otchłani,
Na łożu szeptów, na szemrzącej północy.
Wokół słońca wiją się rzeki,
Drżące kwiaty grają w szeptach przeszłości, Zegar czasu biegnie wstecz, mrugając, śmiejąc się, Marzycielskie anioły tańczą w mglistych pajęczynach.
Cisza w pętlach ukrytych dźwięków ciszy,
Lustro iluzji odbija obrazy wśród mgły, Wiatr niesie dźwięki kroków, szeptów, pocałunków,
Surrealistyczny świat śpi w kręgu metafizyki.
Srebrne gwiazdy jak oczy złotych niebios,
Ptaki swobodnie malują tęczę swym lotem,
Wędrowcy snów chodzą w labiryntach czasu,
Dusze poetów tańczą w szaleństwie poezji.
Wiatr niesie delikatny szept szeptów,
Zapomniane słowa w krainie wiecznej ciemności,
Światło odbite w oku ciemnej otchłani,
Surrealistyczne wiersze utkane z myśli.

W złotych klatkach snu, oczy dnia, wężem ukryty w łuku tęczy z zimną krwią, to tylko fragmenty surrealistycznego świata, który ożywiają obrazy, jak te opisane w wierszu. Przenikające światło, labirynty czasu i marzenia zanurzają nas w tajemniczym świecie sztuki, gdzie rzeczywistość splata się z wyobraźnią.

Odkryj te surrealistyczne kompozycje, które przenoszą nas w świat poezji i metafizyki, pobudzając naszą wyobraźnię i zmysły.

Wibracje Czasu

„Wibracje Czasu” – cykl surrealistycznych obrazów, gdzie czas staje się nieuchwytną materią, a rzeczywistość splata się z marzeniami.

Poprzez kompozycje, bogate detale i zaskakujące perspektywy, „Wibracje Czasu” ukazują przemijanie i niestabilność rzeczywistości, prowokując do refleksji nad kondycją ludzkiego istnienia i jego relacją z czasem.

„Wibracje Czasu”, to granice między czasem a przestrzenią. Zlewają się w jedną niezwykłą całość. Odkryj pełene uroku i magii obrazy z tego cyklu, który porusza zmysły i pobudza wyobraźnię.