internet

Graficom oferuje dostep do sieci Internet na terenie na terenie miast: Chorzów, Siemianowice Śląskie (Bytków), Ruda Śląska, Kochłowice, Wirek, Dostęp do sieci Internet za pomocą światłowodów, bezprzewodowo oraz przy pomocy technologii  GSM i LTE, a także WiFi, Lan, Optic, FTTx, WiMax, AirMAX. Abonamenty Telewizja + Internet (światłowodowy) + Internet LTE lub pakiet multimedialny wraz z technologią GSM dostępny dla każdego w różnych konfiguracjach. Szybkie łącza. Dostęp do sieci Internet oferowany przez naszą firmę jest bezpieczny i bez limitów, poza technologią LTE.

Oferta Graficom skierowana jest również dla biznesu poprzez wdrożenie procedur związanych z Ochroną i Bezpieczeństwem Informacji (ABI). Wspieramy biznes w zakresie obowiązków nałożonych przez ustawodawcę w zakresie wdrażania procedur związanych z Ochroną Danych Osobowych oraz ABI, co pozwala firmom i instytucjom na redukcję ryzyka związanego z zabezpieczeniem informacji. Oferujemy sprzedaż i atrakcyjne raty markowego sprzętu PC – komputerów, laptopów, oprogramowania. Zapraszamy – dla naszych klientów proponujemy atrakcyjne upusty i rabaty. Raty dla firm i osób fizycznych.

Graficom realizuje się również poprzez szeroko rozumiane projektowanie materiałów reklamowych, które wpłyną na rozpoznawalność Państwa firmy oraz sprzedaż produktu. Zajmujemy się szeroko rozumianym projektowaniem graficznym (znaki towarowe, logotypy, grafika wydawnicza), projektowaniem stron internetowych, a także poligrafią: min. druk plakatów, ulotek, folderów